Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON

kelecsky_triatlon

Závěr prázdnin patřil prvnímu ročníku závodu K3 terénní Kelečský triatlon, konající se pod hlavičkou seriálu DTB. Vskutku letní počasí přivítalo 27. srpna závodníky vyznávající kombinaci plavání, kolo a běh nedaleko městečka Kelč u rybníka Chmelník. Dopoledne patřilo dětským kategoriím, ve které se na start postavil za Cyklosport Hranice Kuba Šatánek. Kuba parádně rozjetý závod dokončil na skvělém druhém místě ve své kategorii.

V odpoledním hlavním závodě mužů se na start postavili zástupci teamu Cyklosport Hranice, aby v co nejlepším čase zdolali Hobby trasu B plavání 300 m, kolo 23 km, běh 3 km. Rivalita v teamu byla větší jak popasování se s ostatními soupeři a tak nejrychlejší v cíli Marek Janíček celkově třetí i ve své kategorii, pokořil o dvě místa Roberta Palackého, první ve své kategorii. O další dvě místa zpět doběhl do cíle Zbyněk Šatánek, pátý ve své kategorii, následovaný Petrem Tománkem, druhý ve své kategorii. Dobrá výkonost byla zúročena stupně mi vítězů a získané medaile připomínali olympijské hry.