Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

ODERSKÁ MLÝNICE 2016

16. ročník závodu horských kol Oderská mlýnice seriálu Kolo pro život odstartoval v sobotu 24. září z areálu Spálovského mlýna u Oder. Závod pro všechny věkové kategorie hned z rána zahájily děti na malém travnatém okruhu. Půl dvanáctá byla startem hlavního závodu tratě B 56 km s převýšením 1192 m následovaná startem kratší tratě C 34km s převýšením 837 m. Poslední trať D Fitnes odstartovala ve 12.30 na 13 km s převýšením 350 km. Po třech propršených ročnících se na pořadatele Petra Konečného 2K Sport usmálo štěstí v podobě babího léta, které přineslo prosluněné nebe s teplotami nad 15°C. Úsměv na tváři pořadatelů a více jak 1400 startujících všech kategorií jsou toho důkazem.

 

Za team Cyklosport Hranice se na trať C 34 km postavil Honza Mlčák. Honza poctivě připraven nenechal nic náhodě a ihned po startu atakoval přední pozice první dvacítky. Během závodu se na svém SUPu posouval postupně vpřed, až v cíli na pěknou celkově desátou pozici s časem 1:18:40. Výborný čas Honzu ve své kategorii zařadil na 3. místo a vychutnal si stupně vítězů.

Na trať B 56km se postavil za Cyklosport Hranice ostřílený mazák Petr Krejčiřík startující v kategorii 39-49. Vyjeté číslo a startovní pozice v kóji 200 dávala Peťovi šanci na dobrý výsledek. Ihned po startu se nespokojil se svou pozicí a postupně se během zaváděcího okruhu posouval vpřed s průjezdem okolo 60. místa v legendárním kopci Mariastein. Další část závodu už jel udržovací tempo se skupinou soupeřů. V cíli mírně ztratil, ale i 72. místo celkově bylo potěšením.

Honzovi a Peťovi gratulujeme. 

Výsledky ZDE

 

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search