Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

Rohálovská 50ka 2017

Paní zima je v letošním roce neúnavná a neustále nám hází nástrahy pod kola. Ne každý ze závodníků Cyklosportu Hranice se s nástrahami vypořádal a tak se na start druhého jarního Mtb závodu Rohálovská 50Ka postavili pouze tři závodníci.

V kategorii děti bráchové Ríša a Kuba Šatánkovi a jako jediný s velkým Supem Honza Mlčák. Kluci bojovali na dětské trati statečně, kdy mladší Ríša v kategorii odrážedla obsadil 3.místo a jeho brácha Kuba v kategorii 7-8 roků 4.místo. Honza Mlčák startující v hlavním závodě v kategorii junior přijel na motivovaný z minulého týdne, kdy absolvoval Chřibskou 50ku v cíli s bramborovou medailí. Několikadenní déšť rozbahnil trať natolik, že pořadatel závodu musel zredukovat pár terénních pasáží na silnici, ale i tak byl závod náročně blátivý. Honza zhodnotil svou poctivou zimní přípravu, použil zkušenosti z minulých let a zajel velmi pěkný výsledek s časem 2:38:22  celkově 91.místě  a v kategorii obsadil skvělé 3.místo.