Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

STAVAŘSKÁ SPEDOS 1000

spedos 1000

3. června se ve Valašském Meziříčí v okolí sjezdovky  konal 6. ročník  MTB závodu STAVAŘSKÁ SPEDOS 1000, který za doprovodu policie odstartoval tradičně od místní stavební školy. Z týmu Cyklosport Hranice se jej zúčastnili Petr Blaťák a Honza Mlčák. Trať byla oproti loňskému roku, díky ohlasům některých závodníků, minimálně pozměněna. Přáli si trať více techničtější. Na start se postavilo méně závodníků než v minulém ročníku, díky kolizím dalších závodů v okolí.  Ale na škodu to nebylo, 90 závodníku bezpečněji odstartovalo, na všemi milovanou „rovinatou“ panelku, která na začátku závodu prověří nejednoho závodníka. Celý závod doprovázelo velké vedro. Petr se udržoval v první trojce, ale při jednom skoku mu spadl řetěz, a tak se posunul na čtvrté místo. To mu také vydrželo po stíhací jízdě, až do konce. Ve své kategorii obsadil 2. místo. Honza po boji s vedrem obsadil ve stejné kategorii krásné 7. místo.