Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

Paršovský duatlon 2017

015 Parovsk duatlon 2017

Na pozvání pořadatele Paršovského duatlonu Ondřeje Zely se přijeli zúčastnit krátkého místního duatlonu závodníci Cyklosportu Hranice. Dětské kategorie zastoupili na startu Ríša a Kuba Šatánkovi. Mladší Ríša se na odrážedle kochavým stylem v klidu dostal do cíle. Kuba startující v kategorii 7-10 roků od startu bojoval o medailové pozice a za povzbuzování svého táty Zbyňka si dojel a doběhl v nemalé konkurenci pro krásné druhé místo.

18. hodina byla startem hlavního závodu vypsaného na 13km kola a 2km běhu. Zde odstartovali Marek Janíček, Honza Mlčák, Ervín Krejčiřík, Robert Palacký a Zbyněk Šatánek, všichni za Cyklosport. Krásná účast jako na mistrovství se však zúžila po prvním kopci a sjezdu na vedoucí pětku ve které bojovali Marek, Honza,Ervín a soupeři. Běh jak se dalo čekat promíchal pořadí, avšak obsazení stupňů vítězů Markem a Honzou se povedlo. Zvítězil místní Jirka Kovaříček.