Aktuality

Zajímavosti ze světa cyklistiky, naší prodejny a teamu Cyklosport Hranice

Časovka do vrchu Kasarne 2017

047

Petr Blaťák znašeho týmu využil v neděli 10. září krásného slunečného počasí a vyrazil spolu s Oldřichem Míčkem z týmu 2K bike Odry na závody k našim sousedům na Slovensko, kde se konala individuální silniční trojčasovka do vrchu z Kopanic u Makova, z Podťaté u Velkých Karlovic a Štiavnika na Kasárne. Zúčastnila se více jak stovka nadšených cyklistů, kteří překonali délku všech časovek 17,3 km s celkovým převýšením 1258 m. Oba borci si po celý den vedli skvěle. Petr byl po sečtení všech časů celkově na 4. místě se ztrátou 33 sekund na prvního, v kategorii muži A (19 – 29 let) však obsadil solidní 2. místo. Oldřich byl absolutně na 32. místě a v kategorii muži D (50 – 59 let) dosáhl na 4. příčku. Na třetího mu scházelo necelých 9 vteřin. Velké díky patří pořadatelům z Cykloklubu Turzovka, Sportovního klubu Biatlon Velké Karlovice, obcím Makov, Velké Karlovice, Štiavniku a penziónu Javorník za perfektní provedení tak náročného závodu.