Elektrokola

Elektrokola představují ideální dopravní prostředek pro lidi, kteří chtějí být aktivní a nechtějí zbytečně plýtvat silami.
Nabízíme kompletní sortiment jízdních kol značek : TREK,CRUSSIS, E-TOTEM, APACHE.
Jsou to jízdní kola s klasickou stavbou, která mají navíc pomocný elektrický pohon usnadňující šlapání, jízdu po rovině i jízdu do kopce.

Elektrokola TREK

Do nabídky jsme zařadili elektrokola od světového výrobce - TREK.  Nabízíme horská kola, krosová kola, dámská kola. Elektrokola jsou vybavena kvalitním elektromotorem BOSCH. Výrobce využívá nejmodernější technologie založené na dlouholetých zkušenostech. Na naši prodejně Vám rádi doporučíme nejvhodnější elektrokolo značky TREK. Výrobce garantuje dodávky komponent a náhradních dílů.

Webové stránky TREK

Elektrokola CRUSSIS

Všechny modely elektrokol CRUSSIS jsou vybaveny pouze značkovými kvalitními komponenty. Podstatnou součástí elektrokola je baterie, proto na základě vlastních zkušeností doporučujeme a spoléháme na výrobky renomovaného výrobce Samsung.

Webové stránky CRUSSIS

Elektrokola E-TOTEM

Elektrokola E-Totem nabízí více než 20 modelů elektrokol střední třídy s použitým předním, zadním či středovým motorem. Silnou stránkou značky E-totem se jednoznačně stal kvalitní a dostupný servis, který zaručuje trvalou záruku jistoty.

Webové stránky E-Totem

Elektrokola APACHE

APACHE BICYCLES je Česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokolům se věnuje od roku 2008 a patří mezi nejstarší prodejce elektrokol na českém trhu nabízející všechny systémy pohonů. Výrobce nabízí elektrokola horská, krosová, městská, skládací. Samozřejmostí jsou dodávky komponent a servis.

Webové stránky APACHE BICYCLES

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací