Jízdní kola

Nabízíme kompletní sortiment jízdních kol značek : SUPERIOR ,TREK, MAXBIKE , PELLS ,KELLYS, MRX. Přijměte výzvu a zakupte u nás to pravé kolo , které splní všechny Vaše požadavky. Naši specializovaní a odporně vyškolení pracovníci vám poradí jaké kolo je pro Vás to pravé. Neváhejte a navštivte naši prodejnu. Náš personál je zde pro Vás.

Jízdní kola SUPERIOR

Jeden z nejvýraznějších českých výrobců jízdních kol pod hlavičkou BIKE FUN International, který pronikl nejen na světový pohár ale hlavně do podvědomí všech sportovně založených aktivních cyklistů. Portfolio kopřivnických výrobků zahrnuje velké množství závodních, sportovních a volnočasových kol.

Webové stránky SUPERIOR

Jízdní kola TREK

Nově v naší nabídce kola světového výrobce TREK. Léty prověřená kvalita hovoří za vše! Nabízíme kompletní sortiment těchto kol.

Webové stránky TREK-BIKES

Jízdní kola MAXBIKE

Ryze český výrobce a distributor kvalitních, prověřených kol z ostravských Vítkovic, který sází hlavně na kvalitu svých výrobku podloženou špičkovou funkčnosti. Nejen individuální design, ale i stavbu kola na míru nabízí tento výrobce v rozsáhlé škále horských, trekingových a dětských kol.

Webové stránky MAXBIKE

Jízdní kola PELLS

Již dlouhá léta působící brněnský výrobce kol, který si na českém trhu vydobyl pevné postavení a svou bílo červenou grafikou se vryl do podvědomí zákazníků. V oblasti cyklistiky má co nabídnout, jak množstvím kol, doplňku, oblečení, ale také svým týmem a pořádanými akcemi.

Webové stránky PELLS.EU

Jízdní kola KELLYS

Slovenský úspěšný výrobce Kellys zabývající se nejen výrobou kol ale také široké škály doplňku pro uspokojení všech potřeb každého cyklisty "srdcaře". Nepřeberné množství typu jízdních kol, distribuovaných v celé Evropě, řadí tuto značku mezi světové výrobce.

Webové stránky KELLYS BIKE

Jízdní kola MRX

MRX - tradiční česká značka s bohatými zkušenostmi výroby jízdních kol. Agresivní design, použité sady Shimano a Sram doplněné o komponenty renomovaných výrobců řadí kola Mrx mezi žádanou kategorii cyklistického zboží.

Webové stránky PROFIL BICYCLES CZ

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací