Jízdní kola a elektrokola

Nabízíme kompletní sortiment jízdních kol a elektrokol značek : SUPERIOR,GHOST, LAPIERRE, KELLYS,  CRUSSIS, APACHE BICYCLES, MAXBIKE , MRX. Přijďte se k nám podívat a zakupte u nás to pravé kolo , které splní všechny Vaše požadavky. Naši specializovaní a odborně vyškolení pracovníci vám poradí jaké kolo je pro Vás to pravé. Neváhejte a navštivte naši prodejnu. Náš personál je zde pro Vás.

Jízdní kola Superior

Image

Jeden z nejvýraznějších českých výrobců jízdních kol pod hlavičkou BIKE FUN International, který pronikl nejen na světový pohár ale hlavně do podvědomí všech sportovně založených aktivních cyklistů. Portfolio kopřivnických výrobků zahrnuje velké množství závodních, sportovních a volnočasových kol.

Z nabídky vybíráme

Image

RACE - XF 979 RC

Image

TEAM - XF 29 ISSUE

Image

TRAIL - XF 979 TR

Jízdní kola a elektrokola GHOST

Image

GHOST vyrábí kola již více než 20 let. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní kola pro profesionální i rekreační jezdce. V nabídce naleznete horská kola, silniční kola, trekkingová kola, elektrokola a městské modely.

Z nabídky vybíráme

Image

Ghost SLAMR X7.9 AL - Riot Red

Image

Ghost Hybride SLAMR X S5.7+ LC - Titanium Gray

Jízdní kola a elektrokola LAPIERRE

Image

Významný francouzský výrobce MTB kol přichází na náš trh. Více než 70-ti letá tradice tohoto výrobce je zárukou kvality, technologických inovací . Výrobce nabízí atraktivní a špičková kola pro všechny příznivce cyklistiky.

Z nabídky vybíráme

Image

Lapierre Zesty AM 8.0 Ultimate 27,5"

Image

Lapierre Overvolt TR 5.5 W

Jízdní kola KELLYS

Image

Slovenský úspěšný  výrobce Kellys zabývající se nejen výrobou kol ale také široké škály doplňku pro uspokojení všech potřeb každého cyklisty "srdcaře". Nepřeberné množství typu jízdních kol, distribuovaných v celé Evropě, řadí tuto značku mezi světové výrobce.

Z nabídky vybíráme

Image

E-bike - Theos i90

Image

TRAIL - Thorx 50

Image

Racing - URC90

ELEKTROKOKLA CRUSSIS

Image

Elektrokola CRUSSIS od českého výrobce jsou konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky všech věkových kategorií cyklistů. Výrobce používá pouze značkové komponenty světových výrobců, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Z nabídky vybíráme

Image

Dámské horské elektrokolo e-Guera 9.5-S (2020)

Image

Horské elektrokolo e-Atland 9.5-S (2020)

Image

Městské elektrokolo e-Country 7.5-S (2020)

Jízdní kola a elektrokola APACHE

Image

APACHE BICYCLES je Česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokolům se věnuje od roku 2008 a patří mezi nejstarší prodejce elektrokol na českém trhu nabízející všechny systémy pohonů. Výrobce nabízí elektrokola horská, krosová, městská, skládací. Samozřejmostí jsou dodávky komponent a servis.

Z nabídky vybíráme

Image

APACHE Tuawan A1 29

Image

APACHE QURUK Bosch Performance CX

Jízdní kola, elektrokola - MAXBIKE

Image

Ryze český výrobce a distributor kvalitních, prověřených kol z ostravských Vítkovic, který sází hlavně na kvalitu svých výrobku podloženou špičkovou funkčnosti. Nejen individuální design, ale i stavbu kola na míru nabízí tento výrobce v rozsáhlé škále horských, trekingových a dětských kol.

Z nabídky vybíráme

Image

Horské elektrokolo Freya 27.5

Image

Horské kolo Kamet 29

Image

Krosové kolo Neris

Jízdní kola MRX

MRX - tradiční česká značka s bohatými zkušenostmi výroby jízdních kol. Agresivní design, použité sady Shimano a Sram doplněné o komponenty renomovaných výrobců řadí kola Mrx mezi žádanou kategorii cyklistického zboží.

Image

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search