Jízdní kola a elektrokola

Nabízíme kompletní sortiment jízdních kol a elektrokol značek : SUPERIOR, LAPIERRE, KELLYS,  CRUSSIS, APACHE BICYCLES, MAXBIKE , MRX. Přijďte se k nám podívat a zakupte u nás to pravé kolo , které splní všechny Vaše požadavky. Naši specializovaní a odborně vyškolení pracovníci vám poradí jaké kolo je pro Vás to pravé. Neváhejte a navštivte naši prodejnu. Náš personál je zde pro Vás.

Jízdní kola a elektrokola SUPERIOR

Jeden z nejvýraznějších českých výrobců jízdních kol pod hlavičkou BIKE FUN International, který pronikl nejen na světový pohár ale hlavně do podvědomí všech sportovně založených aktivních cyklistů. Portfolio kopřivnických výrobků zahrnuje velké množství závodních, sportovních a volnočasových kol.

Webové stránky SUPERIOR

Jízdní kola a elektrokola GHOST

GHOST vyrábí kola již více než 20 let. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní kola pro profesionální i rekreační jezdce. V nabídce naleznete horská kola, silniční kola, trekkingová kola, elektrokola a městské modely.

Webové stránky GHOST

Jízdní kola a elektrokola LAPIERRE

Významný francouzský výrobce MTB kol přichází na náš trh. Více než 70-ti letá tradice tohoto výrobce je zárukou kvality, technologických inovací . Výrobce nabízí atraktivní a špičková kola pro všechny příznivce cyklistiky.

Webové stránky distributora LAPIERRE

Jízdní kola a elektrokola KELLYS

Slovenský úspěšný výrobce Kellys zabývající se nejen výrobou kol ale také široké škály doplňku pro uspokojení všech potřeb každého cyklisty "srdcaře". Nepřeberné množství typu jízdních kol, distribuovaných v celé Evropě, řadí tuto značku mezi světové výrobce.

Webové stránky KELLYS BIKE

Elektrokola CRUSSIS

Všechny modely elektrokol CRUSSIS jsou vybaveny pouze značkovými kvalitními komponenty. Podstatnou součástí elektrokola je baterie, proto na základě vlastních zkušeností doporučujeme a spoléháme na výrobky renomovaného výrobce Samsung.

Webové stránky CRUSSIS

Jízdní kola a elektrokola APACHE

APACHE BICYCLES je Česká značka jízdních kol s tradicí od roku 2001. Elektrokolům se věnuje od roku 2008 a patří mezi nejstarší prodejce elektrokol na českém trhu nabízející všechny systémy pohonů. Výrobce nabízí elektrokola horská, krosová, městská, skládací. Samozřejmostí jsou dodávky komponent a servis.

Webové stránky APACHE BICYCLES

Jízdní kola a elektrokola MAXBIKE

Ryze český výrobce a distributor kvalitních, prověřených kol z ostravských Vítkovic, který sází hlavně na kvalitu svých výrobku podloženou špičkovou funkčnosti. Nejen individuální design, ale i stavbu kola na míru nabízí tento výrobce v rozsáhlé škále horských, trekingových a dětských kol.

Webové stránky MAXBIKE

Jízdní kola MRX

MRX - tradiční česká značka s bohatými zkušenostmi výroby jízdních kol. Agresivní design, použité sady Shimano a Sram doplněné o komponenty renomovaných výrobců řadí kola Mrx mezi žádanou kategorii cyklistického zboží.

Webové stránky PROFIL BICYCLES CZ

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search