Prodej oblečení,obuvi, cyklohelem a doplňků

Cyklistické oblečení  je nezbytnost každého cyklisty. V kvalitním a dobře padnoucím oblečení budete mít tu správnou radost z jízdy na svém novém kole. V naší nabídce si vyberete vše co budete potřebovat  a naši pracovníci jsou připraveni Vám pomoci při Vašem výběru.

Cyklistické oblečení, obuv, rukavice , cyklistické helmy

Dodáváme kompletní oblečení pro cyklisty. Doporučíme Vám vhodné oblečení pro všechna roční období. U nás nakoupíte cyklistické dresy, bundy, cyklistické kalhoty, cyklosukně, rukavice, šátky, čepice, cyklistické návleky, ponožky, funkční prádlo. Pochopitelně myslíme i na Vaši bezpečnost a nabídneme Vám široký výběr cyklistických helem , které patří do základní výbavy každého cyklisty.

kolo-pneumatika
 

craft logo

 

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda s dnešním dnem zpřísnila podmínky a zakázala s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou určitých prodejen, jsme nuceni zrušit možnost osobního vyzvednutí zboží a poskytování služeb v této Maloobchodní prodejně.

V případě dotazu, info servisu volejte tel.777270245 p. Krejčiřík

Děkuji za pochopení Tým CyklosportHranice