Koloběžky, odrážedla

Na základě poptávky našich zákazníků jsme do nabídky zařadili originální koloběžky, odrážedla a dětská kola  značek Yedoo a CRUSSIS. Produkty těchto značek si oblíbili zákazníci nejen doma, ale i ve světě a to především především díky vysoké kvalitě, atraktivnímu designu a příznivé ceně.

Koloběžky YEDOO

Orientujeme se na prodej originálních koloběžek, odrážedel a dětských kol pod  značkou Yedoo. Produkty Yedoo si oblíbili zákazníci nejen doma, ale i ve světě a to především především díky vysoké kvalitě atraktivnímu designu a příznivé ceně.

Webové stránky výrobce Yedoo.cz

Koloběžky CRUSSIS

Spolehlivé a kvalitní koloběžky to jsou koloběžky značky CRUSSIS. Výrobcem je CRUSSIS Electrobikes s.r.o., (výroba probíhá v České republice) . Výrobce dodává koloběžky všech kategorií -  do města, do terénu. Specialitou jsou koloběžky pro psí spřežení. V současné době stoupá zájem o elektrokoloběžky, které má firma CRUSSIS rovněž ve své nabídce.
EK Cyklosport Hranice velice úzce spolupracuje s firmou CRUSSIS a nabízíme zákazníkům komplexní služby při dodávkách koloběžek značky CRUSSIS.

Webové stránky výrobce Crussis

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb ?

Neváhejte se na nás obrátit, splníme Vaše představy !

+420 777 270 245 Napište nám

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

logo rajcenet

Search

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda s dnešním dnem zpřísnila podmínky a zakázala s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou určitých prodejen, jsme nuceni zrušit možnost osobního vyzvednutí zboží a poskytování služeb v této Maloobchodní prodejně.

V případě dotazu, info servisu volejte tel.777270245 p. Krejčiřík

Děkuji za pochopení Tým CyklosportHranice