Test Lapierre Pulsium 500 CP

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

imageresize

Lapierre Pulsium 500 CP – Žehlička na české silnice
Jarní klasiky se kvapem blíží… a co vy? Jste na ně připraveni? Nezapomeňte, že na jaře rozkvetou též naše silnice do podoby nádherných výmolů a okouzlujících děr, připomínající mnohdy sekce na Paříž Roubaix či Fladrech. Abyste si stejně jako my mohli užívat jarní kilometry, máme pro vás komfortní žehličku přímo z Francie v podobě Lapeirre Pulsium.

Řada Pulsium je vybavená rámem používající technologii SAT, která využívá speciální elastomer do spojení mezi horní rámovou trubkou a sedlovými vzpěrami. V kombinaci se zúženou sedlovou trubkou ve spodní části, je tak rám schopen pohlcovat vibrace a nárazy jdoucí od zadního kola.
Přední tvarovaná karbonová vidlice pak skvěle pohlcuje nerovnosti a nemáte tak pocit, že vám chtějí řídítka při jarních klasikách vypadnout z ruky.
Může se zdát, že při takové míře komfortu bude Francouz pěkný lenoch, ale opak je pravdou. Rám nepostrádá torzní tuhost ani akceleraci, přitom se skvěle vodí do zatáček. Ve sjezdech se chová klidně, krásně drží stopu, nic se pod vámi nevlní, nikde nic neklepe…Navíc geometrie rámu je střižena pro opravdové vytrvalce. Kratší vzpřímenější posed lépe rozloží vaši váhu a vy tak nepřetěžujete ruce či zádové partie. Žehlička z Francie je přímo stvořená pro maratonské – vytrvalostní, celodenní vyjížďky…to je ale taky to jediné, co vám pak doma vyžehlit nemůže…

EK CYKLOSPORT HRANICE,
Tř.1.máje 1662/63
Hranice 753 01

Zůstaňte s námi

 

Fotogalerie

logo rajcenet

Search